لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

غبغب برای بسیاری از افراد ناخوشایند است و تاثیر منفی در چهره ی آنها گذاشته است. اغلب افراد برای از بین بردن غبغب به دنبال روشهایی هستند. اگر به دنبال روشی مطمئن برای رفع غبغب دارید به شما پیشنهاد می کنیم که لیپوماتیک را انتخاب نمایید.

غبغب چربی تجمع یافته در اطراف گردن می باشد که به شکل آویزان در آمده  و در نواحی گردن  و زیر چانه بروز می کند . این افتادگی می تواند عوامل مختلفی باشد . قسمت پایین صورت هر فرد شامل اعضای چانه ، چین چانه و گردن می باشد که این اعضا دارای زوایای استانداردی می باشند . اما بعضی از افراد خارج از این استاندارد بوده و عدم داشتن  استاندارد زاویه ،  بین اعضای نام برده سبب ایجاد و نمایان تر شدن غبغب می گردد. در چانه های کوچک یا عقب غبغب به حالت بزرگتر از حد نرمال خود نمایان می شود .از دیگر عوامل شایع به وجود آمدن غبغب می توان به بالا رفتن سن  اشاره کرد که سبب انقباض عضلات گردن می گردد . چنانچه غبغب براثر این عامل باشد به شکل چند لایه در می آید.

لیپوماتیک غبغب

درمان غبغب با روش لیپوماتیک :

یکی از راه حل های موثر در درمان غبغب لیپوماتیک می باشد که سابقه ای درخشان و پیشینه ای نیکو در این عرصه دارا می باشد . لیپوماتیک سبب ظاهری جوانتر و شادابتر در فرد می گردد که باعث اعتماد به نفس دراشخاص  می گردد . پوست گردن در این روش لیفت میشود . که این لیفت و اثر شگفت انگیز و زیبایی که به پوست می بخشد  سبب رضایت فرد می گردد . لیپوماتیک با شکستن سریع چربی ها ، اثرات خویش را به  سرعت نمایان می کند.

مزایای حذف غبغب با لیپوماتیک :

  • فرد درد کمتری را احساس می کند.
  • دوره نقاهت بسیار کم می باشد و فرد سریعا به زندگی روزمره خود باز می گردد.
  • مدت زمان تحت عمل کوتاه بوده .
  • ظاهر بهتر پوست با استفاده از لیپوماتیک .
  • عوارض بعد از عمل بسیار کم است.

برای انجام جراحی لیپوماتیک غبغب نیاز است که با یک پزشک متخصص در این باره مشاوره ای داشته باشید تا بتوانید به راحتی این جراحی زیبایی را انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =