لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک پهلو و پشت کمر

می دانید که داشتن پهلو یکی از مواردی است که باعث می شود تناسب اندام شما بر هم ریزد. به همین منظور اغلب افراد برای ایجاد تناسب اندام اقدام به از بین بردن چربی های پهلوی خود می کنند. برای از بین بردن چربی پهلو راه های بسیاری وجود دارد که لیپوماتیک یکی از موثرترین روشهایی است که برای این منظور انجام می شود.

کمر و پهلوها از اعضایی هستند که دارای بافت چربی سخت  می باشند و لاغر نمودن آنها برای بسیاری از افراد  کار دشواری می باشد  . لیپوماتیک در حذف این چربی های اضافی و رساندن شما به سایز دلخواه در کوتاهترین زمان ممکن یاریتان می کند. لیپوماتیک همچنین به شما در از بین بردن حالت شل و کش آماده ی  پوست بعد از زایمان یا لاغری کمک می کند .

همواره لاغری فیله ها و زیبایی آنها ، در کشیده تر به نظر رسیدن قد شما نقش بسزائی دارند

لیپوماتیک کمر و پهلو

لیپوماتیک  چیست :

دستگاه ساکشن پیشرفته ای است که چربی های موضعی زیر پوست را خارج می سازد.

لیپوماتیک با استفاده از ارتعاش امواج اینفراسونیک و نوسان حول محور سلولهای چربی  ، بدون تخریب این سلول ها  آنها را از یکدیگر جدا می سازد. این دستگاه با خارج ساختن سالم سلول ها ی چربی  امکان استفاده ازآنها جهت حجم دهی به گونه و صورت و یا هر عضو دیگری را به شما می دهد. قابل ذکر است این چربی ها دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق نسبت به چربی های استخراج شده در روش ساکشن  برای حجم دهی می باشند

مراقبت های بعد از لیپوماتیک :

  • همواره از نشستن های طولانی در حالت 90 درجه بپرهیزید و در صورت امکان لم دهید .
  • جهت کاهش ورم از مصرف غذاهای پر نمک و چرب بپرهیزید.
  • همواره ورزش منظم داشته باشید : استراحت مطلق تنها تا چند ساعت اول پس از عمل مجاز می باشد . در روز عمل کمی پیاده روی داشته باشید و از فردای عمل پیاده روی های منظم برای خود برنامه ریزی کنید .
  • گن مناسب بر تن کنید : تا یک روز بعد از خروج کامل مایعات از بدن پوشیدن گن را ادامه دهید . گن خویش را فقط هنگام حمام از تن خارج سازید و پس از استحمام دوباره گن خود را برتن کنید .

یکی از مهم ترین نکاتی که باید رعایت شود در ارتباط بودن با پزشک متخصص است. زیرا با در ارتباط بودن با پزشک می توانید بطور کامل اطلاعات لازم را بدست آورید و هر چه زودتر به بهبودی کامل دست یابید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =