کاشت مو در افراد کم پشت

کاشت مو در افراد کم پشت

اغلب جوانان که دارای موی کمی بر روی سر خود هستند، خواهان این هستند که کاشت مو انجام داده و موهای پر پشتی داشته باشند، ولی برای این افراد چنین سوالاتی پیش می آید که آیا می توانند با توجه به کم پشت بودن مو، کاشت مو انجام دهند؟ آیا پوست سر می توان این حجم مو را تحمل کند؟ و خیلی از سوال های دیگری که ممکن است پیش آید.

کاشت مو در افراد کم پشت

در افرادی که از کم پشتی موی های خود رنج می برند و دوست دارند کاشت مو انجام دهند، اولین کاری را که باید انجام داد، معاینه و بررسی بانک موی فرد است. با مراجعه به کلینیک کاشت موی ایران فیت، متخصصان اقدام به بررسی میزان بانک مو نموده و با توجه به این معاینه و بررسی، روش کاشت مو را نیز انتخاب می نمایند.

کاشت مو در افراد کم پشت

آیا افرادی که موهای کمی دارند، می توانند کاشت مو انجام دهند؟

در وهله اول در افرادی که از کم پشتی موی خود رنج می برند، تعداد فولیکول های اهدا کننده و همچنین میزان سطح پوشش دهنده مو بررسی می شود. زیرا ممکن است تعدا گرافت هایی که باید با جراحی خارج شود، نیز از قسمت های مختلف پوست سر استخراج شود و تعداد برش ها بیشتر از حد معمول گردد.

کاشت مو و یا همان پیوند مو، در این روش دائمی است و بعد از آن که گرافت ها استخراج پیدا کرد و کاشته شد، نتیجه کشات مو قابل قبول است و خط رشد مو صاف و خوبی در پوست سر فرد ایجاد می شود. فقط باید این نکته را گوش زد نمود که خط رشد مو با خط کاشت مویی که در کلینیک کاشت موی ایران فیت برای فرد در نظر گرفته می شود تغییر نخواهد کرد. زیرا ممکن است غیر طبیعی شود.

همچنین خط رشد موهای طبیعی به طور طبیعی کامل و یک دست نیست. حتی در افرادی که مراقبت های خاص رشد مو را انجام می دهند. به همین دلیل خط پیوند مو، نباید صاف و یک دست باشد، زیرا غیر طبیعی جلوه می کند.

شرایط کاشت مو در افراد کم پشت

بعد از آن که بر روی پوست سر یک قسمت بانک موی خوب و مناسب پیداشد و همچنین دلایل کم پشت بودن مو مانند سابقه خانوادگی، بیماری ها و یا شرایط زندگی فرد نیز مورد توجه قرار گرفت، فرد برای کاشت مو آماده می شود.

کاشت مو در افراد کم پشت چگونه است؟

به دو نوع متفاوت این کاشت مو انجام می شود. در برخی از افراد شروع به تقویت ریشه مو شده و کاشت در نزدیکی ریشه موهای دیگر انجام می شود. در برخی دیگر اقدام به پر کزده بخش های خالی و خیلی کم پشت سر می شود. که هر دو باعث پر پشت شدن موها می شود.

با این حال در افرادی که دارای بیماری های خاص فعال، افرادی که به ضایعات پیشرفته مبتلا شده اند و یا اهدا کنندگان نیز انجام نمی شود. در صورتی که بیمار هیچ گونه خط رشد موی کمی ندارد نیز احتمالا نباید کاشت مو را انجام دهند.

گفتن این نکته ضروری است، در حین کاشت مو باید این نکته را در نظر داشت که باید خط رشد و کاشت مو را در نظر گرفت و نباید بیش از خط رشد مو اقدام به کاشت مو نمود. این دقت توسز متخصص کلینیک کاشت مو باید رعایت شود.

از بهترین ویژگی های کاشت مو در افراد کم پشت این است که تغییر زیادی کرده و زیبا تر می شود. با انتخاب یک مرکز کاشت موی خوب می توان این تغییرات را بهتر حس نمود.

روش های کاشت مو

کاشت مو به روش FIT

در روش کاشت موی FIT تارهای مویی پشت سر و کناره های آن به شکل گرافت های دارای 1 الی 5 تار مو برداشته می شوند . برداشت این تارها به گونه ای است که گرافت ها در ابعاد  0.7 میلیمتر تا 1 میلیمتر پانچ شده و جمع آوری می گردند  .

در اصطلاح علم پزشکی به این روش Follicular isolation technique می گویند که به اختصار FIT خوانده می شود . در تبلیغات رسانه ای از این روش به راه کاری غیرتهاجمی ، بدون درد و بدون خونریزی یاد می کنند که از دیدگاه پزشکان به نسبت روش FUT این ویژگی ها در مورد کاشت موی FIT  کاملا صادق است . به دلیل اینکه اثر بخیه و جراحت به حالت اسکار بر روی پوست سر باقی نمی ماند ، نسبت به روش های دیگر کاشت مو کاملا بی درد و خونریزی است .

کاشت مو به روش  FUT

کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو ایران فیت  با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز دنیا و تکنیک های نوین در این زمینه با استفاده از کاشت مو به روشFUT ، کاشت مو به روش FIT ،  کاشت مو به روش ترکیبی و … انجام می شود که می تواند موی طبیعی و قابل رشد را به شما اهدا کند. امروزه ریزش مو یکی از معضلات اکثر مردم و بخصوص جوان ها می باشد که این امر در کاهش جذابیت، زیبایی و اعتماد به نفس فرد نقش بسیار زیادی دارد. کاشت مو ایران فیت با سابقه طولانی مدت و درخشان در این زمینه مشکل طاسی و ریزش موی سر شما را برطرف می سازد و زیبایی و جذابیت را به شما باز می گرداند.

هزینه کاشت مو طبیعیبهترین مرکز کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =